Armavimo mišinys CAPAROL 176

8,00 EUR
Mineralinis modifikuotas sausasis mišinys, skirtas armuoti ir klijuoti termoizoliacines plokštes sudėtinėse fasadų...

 • 157130
 • Matysite suformavus krepšelį
 • Klientų apsaugos politika Klientų apsaugos politika
 • Saugus apmokėjimas Saugus apmokėjimas
 • Prekių grąžinimas Prekių grąžinimas

Paskirtis

Klijavimo ir armavimo mišinys, skirtas klijuoti termoizoliacines plokštes ir jas armuoti, montuojant fasadų šiltinimo sistemas  Capatect STANDARD A  (MW) ir B (EPS).

Savybės

 • Nedegus arba sunkiai degus, priklausomai nuo naudojamos termoizoliacinės sistemos
 • Atsparus nepalankių atmosferos veiksnių poveikiui ir drėgmei
 • Gerai praleidžia vandens garus
 • Ilgas paruošto skiedinio tvermės (tinkamumo dengti) laikas
 • Stabilus
 • Tausojantis aplinką
 • Sudėtyje yra priedų, gerinančių hidrofobiškumą, lengvinančių dengimą ir gerinančių sukibtį

Pakuotė/indų talpa

25 kg maišas

Spalvos

Pilka

Laikymas

Laikyti sausoje patalpoje ant padėklų. Saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Galiojimo trukmė: nepraimtoje originalioje pakuotėje  12 mėn.

Susitrauktis

ne daugiau kaip 1,5 mm/m.

Sukimbamasis stiprumas

su betoniniu pagrindu – ne mažesnis kaip:
sausomis sąlygomis: 0,5 MPa
- polistirenas: 0,08 MPa

drėgnomis sąlygomis:
- su betonu: 0.5 MPA
- polistirenas: 0,08 MPa 

Sukibimo silpnėjimas po 50 užšaldymo/atšildymo ciklų ne daugiau kaip  25 proc.

Mišinio tvermės (tinkamumo) trukmė esant 20°C

Paruoštas skiedinys tinkamas dengti ne mažiau kaip 120 min.
Korekcijų laikas – ne mažiau kaip 10 min.

Vandens garų pralaidumas sd reikšmė

polistirenas             0,04 mg/m • h • Pa (P3)

mineralinė vata       0,1 mg/m • h • Pa (P3)

Pagrindo paruošimas

Pagrindą paruošti laikantis šalyje galiojančių teisės aktų. Pagrindas turi būti švarus, sausas ir išlaikantis apkrovą. Pašalinti nešvarumus, sukibtį mažinančias medžiagas (pvz., alyvos plėvelę), taip pat skiedinio šiurkštus. Kiek įmanoma, pašalinti pažeistus, atsisluoksniavusius dažų sluoksnius ir faktūrinį tinką. Nedidelius paviršiaus defektus galima išlyginti šiuo skiediniu, tačiau sluoksnis neturi viršyti  10 mm storio. Stipriai įgeriančius, birius arba tepančius  paviršius reikia gerai nuvalyti iki tvirto pagrindo ir nugruntuoti „Sylitol-Konzentrat 111”. Pagrindus su blizgiu paviršiumi nušlifuoti ir gruntuoti „Putzgrund 605”.

Medžiagos paruošimas

„Capatect Dämmkleber 176” galima maišyti įprastomis betono maišyklėmis ir rankiniu būdu galingu lėtaeigiu maišytuvu. Maišant rankiniu būdu, į 25 kg mišinio palaipsniui įpilti 5-6 l švaraus kambario temperatūros vandens ir maišyti, kol masė pasidarys vienalytė. Skiedinį palikti apie 10 min. bręsti ir dar kartą trumpai permaišyti. Jei reikia, konsistenciją po brandinimo galima pakoreguoti įpilant nedidelį kiekį vandens. Užmaišyto skiedinio tinkamumo dengti trukmė - 2 val., priklausomai nuo oro sąlygų. Sukietėjusio ar pradėjusio kietėti skiedinio jokiu būdu negalima vėl skiesti vandeniu.

Dengimo būdas
 

Sąnaudos

Izoliacinių plokščių klijavimas (priklausomai nuo klijavimo būdo) apie 4-6  kg/m2
EPS plokščių armavimas apie 4,5-5,5  kg/m2
MW plokščių armavimas apie 5-6  kg/m2
Pateiktos sąnaudos yra orientacinės. Būtina atsižvelgti į objekto arba dengimo sąlygotus nuokrypius. Tikslias sąnaudas galima paskaičiuoti, padengus bandomąjį plotą.

Dengimo sąlygos

Dengiant ir džiūstant, aplinkos ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C. Nedengti tiesioginių saulės spindulių apšviestų paviršių, pučiant stipriam vėjui, tvyrant rūkui arba esant dideliam oro drėgnumui. Prieš darbą apdengti aplinkinius paviršius, ypatingai stiklą, keramikinius, lakuotus paviršius, klinkerio plyteles, natūralaus akmens paviršius, metalą.  Skiedinio tiškalus iš karto nuplauti vandeniu.

Džiūvimas/Džiūvimo trukmė

Klijuojamasis skiedinys visiškai išdžiūsta ir išlaiko apkrovą po 3 d. Plokštes tvirtinti smeigėmis galima tik gerai išdžiūvus klijuojamojo skiedinio sluoksniui, t.y. po 1-2 d.,  kai temperatūra + 20° C, o santykinė drėgmė 65%.
„Capatect Klebe- und Armierunsmasse 176” skiedinys džiūsta veikiamas hidratacijos ir keičiantis fizikinėms savybėms, t. y. garuojant užmaišymo vandeniui. Todėl ypač šaltuoju metų laiku ir kai didelis oro drėgnumas, džiūsta ilgiau. Dengiant ir džiūstant rekomenduojama pastolius nuo lietaus, kaitrios saulės ir vėjo apdengti statybiniu tinkleliu.

Įrankių plovimas

Panaudotus darbo įrankius iškart  po darbo plauti vandeniu.

Armavimo sluoksnis

Nušlifuoti plokščių sandūrų nelygumus, paviršius turi būti visiškai lygus. Jei tarpai tarp plokščių yra didesni nei  2 mm, juos reikia užpildyti tokia pačia izoliacine medžiaga. Per visą paviršių padengti 2 mm storio armavimo skiedinio sluoksnį. Į padengtą armavimo sluoksnį įterpiamas armavimo tinklelis „Capatect Gewebe  650”, klojama su ne mažesnėmis kaip 100 mm užlaidomis. Tinklelis užglaistomas armavimo skiediniu, kol jo nebesimato. Bendras armavimo sluoksnio storis turi būti  3-5 mm (EPS plokštės) arba  4-5 mm (MW plokštės).

Izoliacinių plokščių klijavimas

Izoliacinių plokščių klijavimas

Siekiant išvengti plėvelės susidarymo, klijavimo skiediniu reikia dengti tik tą paviršiaus plotą, kur iš karto bus klojamos termoizoliacinės plokštės. Pagrindo nelygumai iki  ± 1 cm (į 1 m) išsilygina  klijavimo skiedinio sluoksnyje. Didesnius nelygumus reikia išlyginti užtinkuojant, prieš klojant izoliacines plokštes. Izoliacinės plokštės klijuojamos viena šalia kitos perrišos būdu, nuo apačios į viršų. Tarp plokščių neturi patekti klijų. Didesnius nei  3 mm tarpus tarp izoliacinių plokščių reikia užpildyti tokia pačia izoliacine medžiaga. Termoizoliacines plokštes kloti pagal vedlinę ir svambalą. Jei reikia, termoizoliacinės plokštės sutvirtinamos smeigėmis, smeigiuojama tik gerai išdžiūvus klijuojamojo skiedinio sluoksniui, t.y. po 1-3 dienų, kai temperatūra + 20° C, o santykinė oro drėgmė 65%.

Rumbų ir taškų metodas
Klijavimo masė dengiama ant galinės plokštės pusės palei perimetrą apie 5 cm pločio juosta, plokštės viduryje užkrečiami 3 delno dydžio skiedinio gumulai. Klijavimo masės sąnaudos ir padengto sluoksnio storis priklauso nuo pagrindo tolerancijos. Klijuojamasis paviršius turi sudaryti ne mažiau kaip 40 %.

Klijavimo per visą paviršių technika (mineralinės vatos lamelės izoliacinės plokštės)
Mineralinės vatos lamelės paruošiamos jų paviršių nugruntuojant klijavimo skiedinio sluoksniu, skiedinys turi įsigerti į paviršių. Dantytąja mente (dantų plotis ir aukštis  priklauso nuo pagrindo savybių) pagrindą padengti klijavimo skiedinio sluoksniu. Į padengtą klijavimo skiedinį nedelsiant kloti plokštes, iš karto jas įstumiant į reikiamą vietą.

Pramoniniu būdu paruoštų  mineralinės vatos lamelių izoliacinių plokščių klijavimas
Klijavimo skiedinį dengti ant pagrindo vertikaliomis  5 cm pločio, mažiausiai 10 mm storio juostomis, atstumas tarp juostų turi būti ne didesnis kaip 10 cm. Klijavimo paviršius turi sudaryti ≥ 50% bendro paviršiaus ploto. Į padengtą klijavimo skiedinį nedelsiant kloti plokštes, iš karto jas įstumiant į reikiamą vietą.

Nuorodos dėl pavojų ir saugos taisyklės (atitinka spausdinimo metu turimas žinias)

Pavojinga. Sudėtyje yra cemento. Skirta tik profesionaliems naudotojams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sukelia sunkius akių pažeidimus. Gali dirginti kvėpavimo takus. Dirgina odą. Prevencija: Naudoti tik gerai vėdinamoje aplinkoje. Neįkvėpti dulkių, garų. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Naudoti rekomenduojamas asmenines apsaugos priemones (pirštines, drabužius, veido apsaugą). PATEKUS Į AKIS keletą minučių kruopščiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimti kontaktinius lęšius (jei jie yra). Toliau skalauti akis. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Nedelsiant kreiptis į gydytoją, jam parodyti produkto pakuotę arba etiketę. Daugiau informacijos rasite saugos duomenų lape.

Atliekų tvarkymas

Medžiagos atliekos ir pakuotės tvarkomos pagal šalyje galiojančius teisinius aktus ir tarptautines atliekų tvarkymo taisykles. Perdirbti atiduodamos tik visiškai tuščios pakuotės.

Su sauga susiję duomenys, pavojų ir transporto ženklinimas

Sudėtyje yra: cemento, žr. saugos duomenų lapą.

Giscode

ZP1

Išsamesni duomenys

Šioje techninėje informacijoje neįmanoma aptarti visų praktikoje pasitaikančių pagrindų ir kaip juos dengti. Jei dengiami šioje techninėje informacijoje nepaminėti pagrindai, būtina kreiptis į „Caparol" konsultantus, kurie, atsižvelgę į konkretų objektą, suteiks profesionalią konsultaciją.
157130

Specifinė nuoroda

Atsisiųsti

Techninė informacija

Atsisiųsti (85.37k)