Polistirolo/akmens vatos klijai Capatect Dämmkleber 175 25kg

7,00 EUR
Sausasis mineralinis mišinys, skirtas termoizoliacinėms mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS)...

  • 157129
  • Matysite suformavus krepšelį
  • Klientų apsaugos politika Klientų apsaugos politika
  • Saugus apmokėjimas Saugus apmokėjimas
  • Prekių grąžinimas Prekių grąžinimas

Paskirtis

Klijuojamasis mišinys, skirtas klijuoti termoizoliacinėms plokštėms Capatect STANDARD A ir B šiltinimo sistemose.

Savybės

  • Ilgas paruošto skiedinio tvermės (tinkamumo dengti) laikas
  • Geras vandens garų pralaidumas
  • Tausojantis aplinką
  • Optimali grūdelių sudėtis
  • Sudėtyje yra mineralinių rišiklių ir plastifikatorių

Pagrindinė medžiaga

Mineralinis rišiklis, mineraliniai užpildai, polimeriniai cheminiai priedai.

Pakuotė/indų talpa

25 kg maišas

Spalvos

pilka

Laikymas

Laikyti sausoje patalpoje ant padėklų. Saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Galiojimo trukmė: nepraimtoje originalioje pakuotėje 12 mėn.

Techniniai duomenys

Paruošto skiedinio tinkamumo dengti trukmė: ne mažiau kaip 120 min.
Korekcijų laikas – iki 10 min.

Šilumos laidumas

ne mažiau kaip 0,35 W(mK).

Gniuždomasis stiprumas

atsparumas gniuždymui ne mažesnis kaip 5 MPa.

Sukimbamasis stiprumas

sukibimas su betoniniu pagrindu – ne mažesnis kaip:

sausomis sąlygomis: 0,5 MPa,
po 50 užšaldymo/atšildymo ciklų: 0,5 MPa.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti švarus, sausas ir išlaikantis apkrovą. Pašalinti nešvarumus, sukibtį mažinančias medžiagas (pvz., alyvos plėvelę), taip pat skiedinio šiurkštus. Kiek įmanoma, pašalinti pažeistus, atsisluoksniavusius dažų sluoksnius ir faktūrinį tinką. Nedidelius paviršiaus defektus išlyginti skiediniu „Capatect Klebe- und Armierungsmasse 176". Stipriai įgeriančius, birius arba tepančius  paviršius reikia gerai nuvalyti iki tvirto pagrindo ir nugruntuoti „Sylitol-Konzentrat 111". Pagrindus su blizgiu paviršiumi nušlifuoti ir gruntuoti „Putzgrund 605".

Medžiagos paruošimas

„Capatect Dämmkleber 175” galima maišyti įprastomis betono maišyklėmis ir rankiniu būdu galingu lėtaeigiu maišytuvu. Maišant rankiniu būdu, į 25 kg mišinio palaipsniui įpilti 5-6 l  švaraus kambario temperatūros vandens ir maišyti, kol masė pasidarys vienalytė. Skiedinį palikti apie 10 min. bręsti ir dar kartą trumpai permaišyti. Jei reikia, konsistenciją po brandinimo galima pakoreguoti įpilant nedidelį kiekį vandens. Užmaišyto skiedinio tinkamumo dengti trukmė apie 2 val., priklausomai nuo oro sąlygų. Sukietėjusio ar pradėjusio kietėti skiedinio jokiu būdu negalima vėl skiesti vandeniu.

Dengimo būdas

Rumbų ir taškų metodas:

Klijavimo masė dengiama ant galinės plokštės pusės palei perimetrą apie 5 cm pločio juosta, plokštės viduryje užkrečiami 3 delno dydžio skiedinio gumulai. Klijavimo masės sąnaudos ir padengto sluoksnio storis priklauso nuo pagrindo tolerancijos. Klijuojamasis paviršius turi sudaryti ne mažiau kaip 40 %. Klijuojamajame sluoksnyje gali būti išlyginti pagrindo nelygumai iki 1 cm. Izoliacines plokštes klijuoti iš apačios į viršų perrišos būdu suglaudžiant ir prispaudžiant. Į plokščių sandūras turi nepatekti klijuojamosios masės. Skiedinio perteklių nedelsiant pašalinti. Termoizoliacines plokštes kloti pagal vedlinę ir svambalą. Jei reikia, termoizoliacinės plokštės sutvirtinamos smeigėmis, smeigiuojama tik gerai išdžiūvus klijuojamojo skiedinio sluoksniui, t.y. kai temperatūra + 20° C, o santykinė drėgmė 65%, po 1-3 dienų.

Sąnaudos

4,0 – 5,0 kg/m2

Pateiktos sąnaudos yra orientacinės. Būtina atsižvelgti į objekto arba dengimo sąlygotus nuokrypius. Tikslias sąnaudas galima paskaičiuoti, padengus bandomąjį plotą.

Dengimo sąlygos

Dengiant ir džiūstant, aplinkos ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C. Nedengti tiesioginių saulės spindulių apšviestų paviršių, pučiant stipriam vėjui, tvyrant rūkui arba esant dideliam oro drėgnumui. Prieš darbą apdengti aplinkinius paviršius, ypatingai stiklą, keramikinius, lakuotus paviršius, klinkerio plyteles, natūralaus akmens paviršius, metalą.  Klijavimo skiedinio tiškalus iš karto nuplauti vandeniu.

Džiūvimas/Džiūvimo trukmė

Klijuojamasis skiedinys visiškai išdžiūsta ir išlaiko apkrovą po  2 – 3 d. 
„Capatect- Dämmkleber 175" skiedinys džiūsta veikiamas hidratacijos ir keičiantis fizikinėms savybėms, t. y. garuojant užmaišymo vandeniui. Todėl ypač šaltuoju metų laiku ir kai didelis oro drėgnumas, džiūsta ilgiau. Džiūstant, pastolius nuo lietaus, kaitrios saulės ir vėjo apdengti pastoliniu tinkleliu.

Įrankių plovimas

Panaudotus darbo įrankius iškart  po darbo plauti vandeniu.

Nuorodos dėl pavojų ir saugos taisyklės (atitinka spausdinimo metu turimas žinias)

Šio mineralinio miltelinio produkto reakcija yra šarminė. Dirgina odą. Sukelia sunkius akių pažeidimus. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali dirginti kvėpavimo takus. Neįkvėpti dulkių, garų. Naudoti tik gerai vėdinamoje aplinkoje. Naudoti rekomenduojamas asmenines apsaugos priemones (pirštines, drabužius, veido apsaugą). PATEKUS Į AKIS keletą minučių kruopščiai plauti vandeniu. Jei įmanoma išimti kontaktinius lęšius (jei jie yra). Toliau skalauti akis. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją, jam parodyti produkto pakuotę arba etiketę. Daugiau informacijos rasite saugos duomenų lape.

Atliekų tvarkymas

Medžiagos atliekos ir pakuotės tvarkomos pagal vietos, regiono, nacionalines ir tarptautines atliekų tvarkymo taisykles. Perdirbti atiduodamos tik visiškai tuščios pakuotės. Sukietėję likučiai sutvarkomi kaip statybinės ir griovimo atliekos.  

Su sauga susiję duomenys, pavojų ir transporto ženklinimas

Sudėtyje yra: cemento, žr. saugos duomenų lapą.

Giscode

ZP1

Išsamesni duomenys

Šioje techninėje informacijoje neįmanoma aptarti visų praktikoje pasitaikančių pagrindų ir kaip juos dengti. Jei dengiami šioje techninėje informacijoje nepaminėti pagrindai, būtina kreiptis
į „Caparol" konsultantus, kurie, atsižvelgę į konkretų objektą, suteiks profesionalią konsultaciją.

157129

Specifinė nuoroda

Susiję produktai