Dėl paskaičiavimų prašome kreiptis tel:+370 694 34590 arba rašykite mums el. paštu info@statyknamus.lt


Stogo šiltinimas ir hidroizoliacija

   
   Jūsų patogumui suskaičiuosime planuojamo šiltinti ar renovuojamo plokščiojo stogo medžiagų sąmatą, suformuosime nuolydį iš polistireninio putplasčio, pritaikysime mechaninį tvirtinimą bei kitas reikalingas medžiagas. Jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą. Kad tai galėtume padaryti tereikia su mumis susisiekti ir pateikti reikiamus duomenis apie stogą, brėžinius arba tiesiog matmenis, taip pat norimą pasiekti energinio efektyvumo klasę. Aptarę visas smulkmenas galėsime pradėti skaičiavimo darbus ir artimiausiu metu pateikti rezultatus.


Fasado šiltinimas ir apdaila

         
          Pagal pateiktus matmenis arba namo projektą ne tik parengsime medžiagų poreikio sąmatą, bet ir pasiūlysime keletą galimų šiltinimo bei apdailos variantų, rekomenduosime tinkamiausius produktus termoizoliaciniam sluoksniui bei apdailai įrengti. Taip pat konsultuojame techniniais klausimais ne tik apie medžiagas bei jų savybes, bet ir apie technologijas, tinkamą reikiamų detalių panaudojimą tam tikruose mazguose, kad namo termoizoliacinis sluoksnis ir apdaila išliktų lyg nauja ilgus metus!


Grindų šiltinimas

 
     Grindims šiltinti pasiūlysime įvairių tipų polistireninį putplastį, tinkantį buitinėms patalpoms be grindinio šildymo ir su grindiniu šildymu, garažui, maisto ir ne maisto produktų sandėliams, šaldymo patalpoms ar kitoms patalpoms kurių grindų apkrova ypatingai didelė. Taip pat grindų šiltinimui pasiūlyti galime ir komplektuojamas medžiagas tokias kaip armavimo tinklas, armavimo pluoštas "fibra", kompensacinė juosta, plastifikatorius, atspindinti plėvelė statybinė plėvelė, tinklo fiksavimo lėkštelės ir kt.