„Statyknamus.lt“ –  statybinių ir apdailos medžiagų fizinė ir elektroninė parduotuvė įsikūrusi Kaune ir sėkmingai dirbanti jau nuo 1990 metų. Įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, prekėmis. Vieni pagrindinių mūsų klientų - statybinės organizacijos, statybinių medžiagų parduotuvės ir privatūs asmenys, statantys ar remontuojantys individualius namus.

     Atstovaujame daugumą garsiausių statybinių ir apdailos medžiagų gamintojų, todėl galime pasiūlyti platų, klientų poreikius atitinkantį prekių asortimentą ir patrauklias jų kainas. Nemokamai skaičiuojame medžiagų poreikio sąmatas, ūsų patogumui suskaičiuosime planuojamo šiltinti ar renovuojamo plokščiojo stogo medžiagų sąmatą, suformuosime nuolydį iš polistireninio putplasčio, pritaikysime mechaninį tvirtinimą bei kitas reikalingas medžiagas. Jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą. Kad tai galėtume padaryti tereikia su mumis susisiekti ir pateikti reikiamus duomenis apie stogą, brėžinius arba tiesiog matmenis, taip pat norimą pasiekti energinio efektyvumo klasę. Aptarę visas smulkmenas galėsime pradėti skaičiavimo darbus ir artimiausiu metu pateikti rezultatus.

Mūsų darbuotojai - kvalifikuoti savo srities specialistai, visada pasirengę suteikti profesionalią konsultaciją prekių asortimento bei teikiamų paslaugų klausimais.

     Savo klientams visada stengiamėms suteikti:

 • asmeniniu dėmesiu ir žiniomis grįstą aptarnavimą;
 • platų kokybiškų prekių asortimentą;
 • galimybę susikomplektuoti norimą prekių krepšelį;
 • profesionalias paslaugas;
 • patrauklias gaminių kainas;

 • REKVIZITAI 

  UAB Kauno šilas
  Vynvyčių skg. 3, LT-52316, KAUNAS

  +370 (694) 34590
  +370 (37) 370472
  info@statyknamus.lt
  132039891

  LT320398917