Prekių ženklai

 • EJOT

  EJOT

  EJOT – tai vidutinių įmonių grupė, savo veiklą vykdanti tvirtinimo technologijų srityje. Dauguma EJOT klientų yra automobilių ir tiekimo pramonės, telekomunikacijų, buitinės elektronikos ir statybos sektorių bendrovės. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo elementų asortimentą, pavyzdžiui, savisriegius metalui ir plastikui, inžinerijos būdu pagamintoms plastikinėms ir metalinėms detalėms bei platų sąvaržų stogų dangoms ir apkaloms asortimentą, o mūsų ejotherm® (EJOT) kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti glaudžiai bendradarbiaudama su užsakovu. Siekiama naudoti „pažangius“ EJOT gaminius tam, kad būtų užtikrinta jungčių kokybė ir tuo pačiu būtų mažinamos bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių įmonių, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų, o bendrovės istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė mūsų pardavimo bendrovių ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę greitai gauti mūsų gaminius. Be to, EJOT paslaugos ir gaminiai yra prieinami visame pasaulyje. Turime gamybos vietas ir pardavimo skyrius Šiaurės Amerikoje ir Azijoje, o tarptautinę mūsų grupės veiklą garantuoja ir mūsų narystė „Global Fastener Alliance“ (GFA) (Tarptautiniame septynių tvirtinimo įrenginių specialistų susivienijime), bendroje šeimai priklausančio verslo įmonėje, dirbančioje tvirtinimo technologijų srityje. Galiausiai ne mažiau svarbu ir tai, kad kai kurie EJOT gaminių sprendimai yra prieinami tarptautiniam licencijos turėtojų ratui. Pavyzdžiui, jie užtikrina Delta PT® tiekimą.
 • FinnFoam

  FinnFoam

  Per daugiau kaip 30 metų Finnfoam išaugo į vieną lyderiaujančių plastikinių termoizoliacinių medžiagų gamintoją - įmonių grupę, žinomą dėl aukštos kokybės ir patikimų produktų. Finnfoam - tai šeimos verslas, kuris nuolatos auga, kartu investuojant į gamybos pajėgumus Suomijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje. Kompanija sukaupusi ilgaamžę patirtį kuriant, gaminant ir tiekiant termoizoliacines medžiagas.

 • IGIS

  IGIS

  Kompanija IGIS, įkurta 1991 m. Panevėžyje, šiandien yra viena didžiausių grunto, glaisto, dažų ir tinko gamintojų Lietuvoje, per dieną pagaminanti apie 60 tonų produkcijos. 3500 m² patalpose įsikūrusi nuosava laboratorija ir gamybinė bazė, o didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikia specializuotos IGIS parduotuvės. 

  IGIS produktai kuriami bendradarbiaujant su Šveicarijos, Suomijos laboratorijomis ir lyderiaujančiais pasaulyje žaliavų tiekėjais – DOW (USA), OMYA A. S. (Norvegija), WACKER CHEMIE AG (Vokietija) ir kitais. Savo gaminius eksportuojame į Latviją, Estiją, Daniją, Olandiją, Belgiją, Jungtinę Karalystę, vykdome užsakomąją gamybą privatiems prekiniams ženklams. Lietuvoje IGIS produktus įsigyti galima daugumoje statybinių medžiagų parduotuvių.

  RIMTAM DARBUI – pagrindinis IGIS veiklos principas. Esame profesionalūs, motyvuoti, sąžiningi  ir dirbame tam, kad viršytume klientų lūkesčius. Rezultatas – nuolat auganti IGIS produkcijos rinka Lietuvoje ir ES.

 • Kauno šilas

  Kauno šilas

  UAB “Kauno šilas”, įsteigta 1990 m, pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti termoizoliacinę medžiagą – polisterinį putplastį. Šiandien “Kauno šilas” – vienas didžiausių polistirerinio putplasčio gamintojų Lietuvoje.  Įmonei priklauso du modernūs fabrikai – vienas Kaune, kitas – Rietave.

  Vėliau, 1995m. duris atvėrė ir mūsų statybinių medžiagų parduotuvė Kaune. Jau daug metų prekiaujame žinomiausių gamintojų produkcija – fasado, stogo ir kitų konstrukcijų šiltinimo sistemomis, statybiniais mišiniais, dažais, statybinėmis bei difūzinėmis plėvelėmis, tvirtinimo detalėmis, įrankiais ir kt. Mūsų parduotuvėje visuomet gausite profesionalią konsultaciją, malonų aptarnavimą ir kokybiškas prekes.

 • Knauf

  Knauf

  „Knauf“ pasaulyje ir Baltijos šalyse

  Per daugiau kaip 80 metų „Knauf“ išaugo iš tradicinės gipsą gaminančios šeimos įmonės Vokietijoje ir šiuo metu turi per 70 atstovybių įvairiose šalyse visuose penkiuose žemynuose.

  Į Baltijos šalis „Knauf“ atėjo 1994 metais – Latvijoje buvo įsteigta ribotos atsakomybės bendrovė SIA „Knauf“, Sauriešiuose, Stopinių krašte įkurta gamykla.

  Bendrovei sėkmingai pradėjus veikti Latvijoje, po jos atsidarė įmonės Lietuvoje UAB „Knauf“ ir Estijoje „Knauf Tallinn“, UÜ.

 • Kreisel

  Kreisel

  1995m. KREISEL VILNIUS pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir buvo viena pirmųjų, kuri ėmėsi sausųjų statybinių mišinių gamybos. Gamyba pradėta pasinaudojant Vokietijos firmos „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG“ žiniomis, parama bei kontrole. Jau 20 metų tiekiame šiltinimo sistemą Baltijos šalims, gaminame tinką, klijus, dažus ir kt. produktus. Per dvidešimt metų įsitvirtinome Baltijos šalyse, tapom „FIXIT GRUPPE Baustoffe mit system“ grupės nare, o gaminamos produkcijos asortimentas išsiplėtė nuo kelių iki keliasdešimties produktų ir kasmet vis plečiasi. Visa tai leido KREISEL įmonei tapti viena iš Lietuvos statybų sektoriaus lyderių.  

  Statybų srityje vienu iš svarbiausių firmos kozirių yra aukščiausios kokybės gaminiai ir paslaugos. Kokybė – tai ne tik visų gaminiams keliamų reikalavimų atitikimas, kokybę liudijančių sertifikatų ir aprobavimo gavimas, bet ir nuolatinis įvairių produktų tikrinimas, laboratorinė bei techninė kontrolė. Aukščiausios kokybės mūsų gaminiai – tai KREISEL firmos vizitinė kortelė. 

  Pagrindinis mūsų tikslas yra tokio prekės ženklo sukūrimas, kuris asocijuotųsi ne tik su nenuviliančiu aukščiausios kokybės gaminiu, bet ir su puikiu aptarnavimu bei kvalifikuota prekybos atstovų ir techninių patarėjų pagalba klientams. Visa tai leido sukurti KREISEL kokybės politiką.

  KREISEL VILNIUS, norėdamas kuo geriau patenkinti savo klientų lūkesčius bei dirbdamas pagal tarptautinius įmonės valdymo standartus, kokybės politiką apibrėžė kaip veiksmų, skirtų kurti bei palaikyti viešąją nuomonę, visumą. KREISEL – PUIKUS PARTNERIS SĖKMINGAM DARBUI. Aukščiau minėtas principas yra realizuojamas, tenkinant klientų lūkesčius bei išlaikant gaminių ir paslaugų kokybę.

 • Mida

  Mida

  UAB „Mida LT“ – vienintelė gamykla Baltijos šalyse, gaminanti polimerinio bitumo stogo dangas: įvairių spalvų, modifikacijų, storio ir geometrinių formų lanksčiąsias čerpes šlaitiniams bei ritinines dangas plokštiems stogams.

 • Paroc

  Paroc

  „PAROC®“ – tai energiškai efektyvūs ir ugniai atsparūs akmens vatos gaminiai ir sprendimai, skirti naujiems ir renovuojamiems pastatams, pramonei, jūrinei pramonei, laivų statybai ir akustikai.

  Per savo 80 metų istoriją dėl gaminių gerų techninių charakteristikų, techninės patirties ir tvarumo užsitarnavome puikią reputaciją tarp individualių namų statytojų, architektų, rangovų, statybos įmonių ir pardavimo atstovų. Šiandien pagal užimamą rinkos dalį statybinės ir techninės izoliacijos srityse esame savo pagrindinių rinkų lyderiai Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse. Be to, PAROC gaminiai yra užsitikrinę tvirtas konkurencines pozicijas Lenkijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje ir Rusijoje. 

  PAROC vardu ženklinami šilumos ir garso izoliacijos bei apsaugos nuo ugnies gaminiai yra tiekiami iš karto atpažįstamose raudonai ir baltai dryžuotose pakuotėse. Mūsų gaminiai skirti pastatų sienų, stogų, grindų, pamatų, rūsių, tarpaukštinių perdangų ir pertvarų bei šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų, pramonės procesų, laivų statybos ir jūrinės pramonės bei OĮG (OEM) sistemoms izoliuoti.  

  2018 m. „Paroc“ įsiliejo į „Owens Corning“. „Owens Corning“ vysto, gamina ir tiekia stogų dangas, šilumą izoliuojančias ir stiklo pluošto kompozitų medžiagas. Daugiau informacijos apie „Owens Corning“ rasite internete adresu www.owenscorning.com.
 • Rockwool

  Rockwool

  Tvarūs šiltinimo produktai ir izoliaciniai sprendimai

  Jau daugiau nei 20 m. esame pasaulinės akmens vatos sprendimų lyderės ROCKWOOL grupės dalis. Veiklą Baltijos šalyse pradėjome 1995 m. Vilniuje. Latvijoje atstovybė įkurta 2000 m., o Estijoje – 2008 m.

  Svarbiausi faktai apie ROCKWOOL Baltijos šalyse:

  • Daugiau nei dvidešimt metų prekiaujame akmens vatos gaminiais ir teikiame konsultavimo paslaugas;
  • Esame itin lankstūs, dirbame tiek su didelėmis įmonėmis, tiek ir su mažesniais klientais, o siekdami ilgalaikės partnerystės ne tik parenkame ekonomiškai efektyviausią ir labiausiai individualius jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, bet ir konsultuojame, patariame;
  • Kompetentingi bei patyrę įmonės darbuotojai nuolat teikia profesionalią pagalbą bei konsultacijas atnaujinant, renovuojant, statant įvairiausios paskirties ir masto objektus.
 • SOUDAL

  SOUDAL

  Soudal yra Europoje pirmaujantis nepriklausomas hermetikų, klijų ir statybinių putų gamintojas tiek didmeniniams tiek mažmeniniams klientams. Išsiplėtusi 4 žemynuose, 16 gamybos vietų ir 2400 darbuotojų turinti šeimos įmonė iš Belgijos, kurios įkūrėjas ir prezidentas Vic'as Swerts'as , išaugo bei tapo svarbia tarptautine žaidėja ir eksperte gaminančia statybinės medžiagas.

  Plačios investicijos į MTTP, ilgalaikės vizijos į inovacijas ir prisitaikymas prie vietos rinkos poreikių yra įmonės puikių pasiekimų pagrindas

   2008 metais įmonė Soudal NV  buvo apdovanota kokybės vadybos sistemos sertifikatu ISO9001

 • Technonicol

  Technonicol

  TechnoNICOL – tai viena didžiausių statybinių medžiagų gamintojų Europoje, turinti 53 gamyklas 7-iose šalyse, 18 mokymo ir 6 mokslinius centrus, 22 atstovybes 18-oje pasaulio šalių. Savo produkciją kompanija tiekia į daugiau nei 80 valstybių.