Suskirstyti prekes pagal gamintojus Mida

UAB „Mida LT“ – vienintelė gamykla Baltijos šalyse, gaminanti polimerinio bitumo stogo dangas: įvairių spalvų, modifikacijų, storio ir geometrinių formų lanksčiąsias čerpes šlaitiniams bei ritinines dangas plokštiems stogams.

UAB „Mida LT“ (MIDA – žodžių junginio „minkštos dangos“ trumpinys) – viena iš rinkos lyderių tiek ritininių stogo dangų, tiek ir bituminių čerpių gamybos srityje. Kasmet investuodami į gamybos modernizavimą ir plėtrą, diegdami naujausias technologijas bei tobulindami patikimas stogų hidroizoliacines sistemas pelnytai didžiuojamės galėdami patenkinti visos Lietuvos statybinių organizacijų poreikius – jos jau įvertino siūlomą puikų produkcijos kokybės ir kainos santykį. Kompiuterizuota dviejų gamybos linijų proceso valdymo sistema leidžia pasiekti didelį darbo našumą, tačiau viena iš pagrindinių mūsų vertybių – profesionalūs savo srities specialistai, prisidedantys prie mūsų gaminių tobulinimo ir kokybės.

UAB „Mida LT“ – tai 90 savo darbą puikiai išmanančių profesionalų.

Įmonės pasirinkta pardavimų politika – distributorinis prekybos tinklas, Lietuvoje apimantis daugiau nei 20 prekybos partnerių. Taip galutiniam pirkėjui sudaromos galimybės greitai ir palankiomis sąlygomis įsigyti UAB „Mida LT“ gaminamą produkciją bet kurioje Lietuvos vietoje.

UAB „Mida LT“ produkcija prekiaujama ne tik vidaus rinkoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos šalių (Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Ispanijoje ir kitose).